بعد از قانونی شدن بیت کوین و استخراج ارز های دیجیتال ، تعداد نفراتی که مایل به استخراج این واحد ارزی بودند ، به یکباره افزایش پیدا کرد به طوری که امروزه در ایران نیز افراد بسیاری از بیت کوین استفاده می کنند . معروف ترین ارز دیجیتالی که همه ما با آن آشنایی داریم بیت کوین می باشد که در سر تا سر اینترنت برنامه های زیادی برای انجام فرآیند های استخراج و در اختیار داشتن آن از طریق گوشی همراه و کامپیوتر منتشر شده است .

استخراج بیت کوین با گوشی

استخراج ارز های دیجیتالی به قدرت پردازش نیاز دارد که برای پردازش و در آمد زدایی باید قدرت پردازشی سخت افزار گوشی و کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار دهید تا بتوانید عملیات ماینینگ را انجام دهید . برنامه های زیادی برای استخراج بیت کوین از طریق گوشی و کامپیوتر وجود دارد که می توان از آنها برای استخراج این ارز دیجیتالی استفاده نمود ولی باید بدانیم که گوشی همراه برای این کار ساخته نشده است و نمی توان به طور مستمر از تلفن همراه برای استخراج بیت کوین استفاده نمود .

برای استخراج بیت کوین می توان از تلفن و کامپیوتر شخصی استفاده نمود ولی این امر نیاز به صبر و تحمل بسیاری دارد تا بتوان نتیجه خوبی از آن به دست آورد . در حال حاضر دستگاه هایی با قدرت بسیار بالا و کاملا حرفه ای و تخصصی برای استخراج ارز های دیجیتالی ساخته شده است که می توانند هر روز به طور مستمر روشن شده و با قدرت بالاتری پردازش خود را آغاز کرده و محاسبات های پیچیده شبکه را انجام دهد .

استخراج بیت کوین با گوشی به صرفه است ؟

شما می توانید از گوشی همراه خود برای استخراج استفاده کنید ولی باید بدانید برای این کار باید به صورت 24 ساعت گوشی خود را در اختیار شبکه قرار دهید تا محاسبات پیچیده ی ریاضیات را انجام دهد . با این حساب گوشی شما به هر اندازه ای هم که پیشرفته باشد ولی نیاز به باطری و برق خواهد داشت که به طور مستمر موجب نابود شدن باطری گوشی خواهد شد . با این حساب گوشی همراه بعد از مدت کوتاهی غیر قابل استفاده خواهد بود پس استخراج بیت کوین با استفاده از گوشی همراه به صرفه نیست .

اندروید برای استخراج بیت کوین

امروزه برنامه هایی وجود دارند که می توان از طریق آنها به بیت کوین دست پیدا کرد که برخی از آنها کار استخراج بیت کوین را از گوشی همراه یا تبلت انجام می دهد و برخی دیگر شما را در یک سری از برنامه ها شرکن می دهد که در آن به عنوان پاداش بیت کوین داده می شود . مثلا شما در ازای نمایش تبلیغات می توانید مقدار تعیین شده ای بیت کوین دریافت کنید که بعد از به یک حد قابل قبول رسیدن می توانید آن را برداشت کنید و یا آن را منتقل سازید .

Bitcoin Miner Android

یکی از بهترین برنامه های اندرویدی که برای به دست آوردن بیت کوین می توان از آن استفاده نمود Google Play Store می باشد که با استفاده از نصب آن بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود می توانید هفتگی 0.002 بیت کوین به دست آورید .

استخراج بیت کوین با گوشی

این برنامه 600 ساتوشی در هر 10 دقیقه را به شما می دهد و حتی با تماشای ویدیو های کوتاه می توانید بیت کوین دریافت کنید . محدودیت برداشت در این برنامه 0.0045 بیت کوین می باشد و زمان بندی برداشت هر 10، 20 و 28 ام ماه است که می توانید ساتوشی های دریافت شده را به کیف پول خود منتقل سازید .

Bitcoin Miner Robot

دومین برنامه اندرویدی که برای استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد این مورد است . روش کار کردن این برنامه نیز دقیقا شبیه Google Play Store می باشد و شما با تماشای ویدیو های کوتاه در هر ده دقیقه می توانید 500 ساتوشی کسب کنید .

استخراج بیت کوین با گوشی

Free Bitcoin Miner – Earn BTC

سومین برنامه این گزینه می باشد که در فروشگاه گوگل پلی در دسترس کاربران قرار گرفته است و در ازای نمایش تبلیغات به کاربران بیت کوین رایگان می دهد .

استخراج بیت کوین با گوشی

استخراج بیت کوین با گوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *