امروزه روز در مورد بیت کوین و آینده آن صحبت های بسیاری می شود و هر یک از بزرگان اقتصادی و تحلیلگران بزرگ درباره ی قیمت بیت کوین ، نظر های متفاوتی دارند و تحلیل قیمت بیت کوین را در اختیار کاربران قرار می دهند . تحلیل قیمت بیت کوین یکی از مسائل اصلی برای شناخت و کار کردن با آن می باشد که بسیار حائز اهمیت است .

نیکلاس کولاس بنیانگذاران شرکت DataTrek Research بیان می کند که بیت کوین یک حباب اقتصادی است و به تمام سرمایه گذاران هشدار می دهد که احتیاط کنند . البته توجه داشته باشید این فرد تمام صحبت های خود را براساس جستجو های گوگل بیان کرده است چرا که معتقد است میزان جست و جو بیت کوین نسبت به اواخر سال 2017 کاهش چشمگیری داشته است .

از طرف دیگر مشاور ارشد اقتصادی شرکت آلیانس به نام محمد العریان اعلام کرده است که باید میزان علاقمندی به بیت کوین را در افراد بالا برد تا تعداد نفرات بیشتری از این ارز دیجیتال استفاده کنند و معتقد است آینده ی روشنی در انتظار بیت کوین می باشد .

همچنین بنیانگذار و ‌مدیرعامل شرکت BKCM LLC با نام برایان کلی نسبت به بیت کوین نظر مساعدی دارد . تام لی مدیر و رییس تحقیقاتی شرکت فاندسترت نیز می گوید بیت کوین دارای ارزش بسیاری است و این تکنولوژی در تراکنش های دیجیتالی بسیار خوب عمل می کند .

تحلیل قیمت بیت کوین

طبق آخرین تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین که در تاریخ 24 مهر ماه 1397 در اختیار کاربران قرار گرفته است . دو نوسان عمده را بیت کوین در این هفته تجربه کرده و با یک سقوط 500 دلاری و سپس با یک صعود 600 دلاری همچنان با دلار در صرافی ها معامله می شود .

تحلیل قیمت بیت کوین

تثبیت قیمت در محدوده ی 6500 دلار و به معنی پایان مثلث نزولی و شروع حرکت به سوی اهداف 6800 دلار و 7400 دلار می باشد که اگر از این سطح ریزش کند با محدوده ی 5900 و 6.06 دلار مواجه خواهد شد که حتی گفته می شود تا 5000 دلار نیز می تواند سقوط کند .

توجه داشته باشید این تحلیل بر اساس رسانه های معتبر انگلیسی زبان می باشد .

تحلیل تکنیکال بیت کوین

معامله گران دارای ابزار های مختلفی برای ارزیابی رمز ارز ها در اختیار دارند که یکی از این ابزار ها تحلیل تکنیکال نام دارد که با استفاده از آن می توان درک بهتری از اوضاع بازار به دست آورد . تحلیل تکنیکال به بررسی سوابق یک ارز خاص از جمله بیت کوین می پردازد و میزان قیمت و حجم معاملات را می سنجد .

تحلیل قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *