در بازار ارز های الکترونیکی پول هایی وجود دارد که دارای ارزش بسیاری است که شاید برای افراد عادی بعید و غیر ممکن به نظر بیاید ولی این ارز ها به طور انحصاری برای خرید و فروش به وجود آمده اند به گونه ای که در هر نقطه از دنیا خریدی را انجام داده و از این پول استفاده شود .

پول های الکترونیکی تفاوت های بسیاری با پول های معمولی دارند و مهم ترین این تفاوت این است که هیچ کس پول الکترونیکی را تحت کنترل ندارد . به طور مثال پول های معمولی به وسیله ی بانک مرکزی مورد کنترل قرار می گیرد و تصمیم می گیرد که با چه قیمتی در بازار خرید و فروش ارز انجام شود ، در صورتی که بیت کوین این مورد را ندارد .

توجه داشته باشید تمام نهاد های تجاری و تجارت الکترونیکی در ایران مجوز استفاده از بیت کوین را دریافت کرده اند و این واحد پولی در کشور ما شناخته شده و پذیرفته شده است .

ثبت نام بیت کوین

کسب در آمد از طریق بیت کوین رفته رفته در حال افزایش است و تعداد کاربرانی که از این واحد ارزی استفاده می کنند و حتی کسب در آمد می کنند ،کم نبوده و هر روز نیز به تعداد آنها اضافه می شود . برای به دست آوردن و شروع ثبت نام بیت کوین می توانید از cryptotab  کریپتو تب استفاده نمایید .

ثبت نام بیت کوین

کریپتو تب یک روش نسبتا جدید برای ماینینگ ارز دیجیتال یا همان بیت کوین می باشد که به سه روش می توان از آن استفاده نمود . استفاده از برنامه تحت وب ، استفاده از مرورگر ، استفاده بر روی تلفن همراه .

توجه داشته باشید استفاده از مرورگر کریپتو تب سرعت ماینینگ کردن را تا 8 برابر افزایش می دهد پس پیشنهاد ما استفاده از مرورگر می باشد برای آشنایی با این ابزار می توانید آموزش cryptotab کریپتو تب را مطالعه فرمایید . برای دانلود مرورگر cryptotab نیز می توانید اینجا کلیک کنید و به راحتی آن را در اختیار داشته و از همین لحظه کسب در آمد خود را شروع کنید.

 

ثبت نام بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *