افراد مختلف به محض این که اطلاعات کوچکی از بیت کوین ، این ارز دیجیتالی به دست می آورند در پی ساده ترین راه ها برای دریافت و استخراج آن هستند . اولین سوالی که برای هر یک از آنها پیش می آید در زمینه ی نحوه ی دریافت بیت کوین می باشد . امکان دریافت بیت کوین در برخی از وب سایت ها در دنیای اینترنت وجود دارد که بهتر است هر یک از آنها را شناخته و در جهت دریافت و سپس استخراج بیت کوین استفاده کنید .

نحوه ی دریافت بیت کوین

ساخت و رمز گذاری بیت کوین یک فرآیند سخت و سنگینی می باشد ، پس باید از تجهیزات قدرتمندی بهره گرفت چرا که هر چه مقدار کد های رمز گذاری شده بیشتر باشد ارزش بیت کوین نیز بیشتر خواهد بود . نکته مهم دریافت و ماین کردن آن می باشد که می توان از سرویس های اینترنتی برای انجام چنین فرآیند هایی استفاده کرد .

سرویس های موجود در اینترنت برای دریافت بیت کوین

مرورگر CryptoTab

این مرورگر مخصوص سیستم عامل ویندوز می باشد که با استفاده از آن می توانید بیت کوین دریافت کنید . مرورگر CryptoTab شباهت بسیاری به کروم دارد و از آن و قابلیت هایی که دارا می باشد می توان برای اتصال به حساب کاربری گوگل استفاده نمود . اگر مایل باشید از این مرورگر برای دریافت و استخراج بیت کوین استفاده کنید باید آن را دریافت و نصب کنید .آن را از اینجا دانلود کنید.

دریافت بیت کوین

بعد از اتمام مراحل نصب مرورگر ، بر روی آیکون Crypto Tab کلیک کرده و وارد بخش دریافت بیت کوین شوید . در صفحه ای که برای شما باز می شود ، دو روش برای دریافت بیت کوین را به شما پیشنهاد می کند . اولین روش استخراج می باشد که با توجه به قدرت پردازنده دستگاه توسط مرورگر انجام پذیر است .

دریافت بیت کوین

روش دوم ، دعوت دوستان به این مرورگر می باشد که با استفاده از لینک اختصاصی خود می توانید بیت کوین دریافت کنید .

سایت adBTC

یکی از ساده ترین سایت ها برای دریافت بیت کوین می باشد که تنها باید در آن ثبت نام کرده و ایمیل خود را فعالسازی نمایید سپس امکان دریافت ارز دیجیتالی در اختیار شما قرار خواهد گرفت . شما در این سایت با دیدن از صفحات مختلف و تبلیغات می توانید ساتوشی ( واحد کوچک تر از بیت کوین ) دریافت کنید .

دریافت بیت کوین

سایت BIT FUN

این سایت نیز برای دریافت بیت کوین رایگان مورد استفاده است و شباهت بسیاری به سایت adBTC دارد . در این سایت شما باید بازی های مختلف را اجرا کنید و امیتازاتی را به دست آورید و سپس آنها را به ساتوشی تبدیل کنید .

CLAIM FREE BTC

شما با استفاده از این سرویس و با کلیک بر روی تبلیغات ، موفق به دریافت ساتوشی خواهید شد . در این سرویس محدودیتی وجود ندارد و هر فرد در هر 5 دقیقه می تواند حدود 20 ساتوشی را دریافت کند .

سایت SatoshiHero

این سایت نیز در زمینه ی دریافت رایگان بیت کوین فعالیت می‌کند . شما تنها باید در این سایت حساب کاربری بسازید و هر روز برای دریافت ساتوشی اقدام کنید و حتی با دعوت دوستان خود به این سایت می توانید تعداد ساتوشی های خود را افزایش دهید .

Earnings-Club

این سرویس نیز به طور رایگان در اختیار افراد مختلف برای دریافت بیت کوین رایگان قرار گرفته است . در این سرویس تنها با مشاهده تبلیغات و کلیک بر روی آنها می توانید ساتوشی های زیادی را به دست آورید و بعد از به حد نصاب رسیدن تعداد ساتوشی نسبت به عملیات پرداخت اقدام کنید .

نحوه ی دریافت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *